Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komplexní sádrokartonářske práce, půdní vestavby a využití sádrokartonu

 Využití sádrokartonových systému    

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách rodinných domů v půdních vestavbách a nadstavbáchdále v bytových, nebytových i průmyslových staveb.

Využít je lze mimo jiné na montáže příček různych průměrů, k montáži podhledů, šikmin, podkroví, obklady stěn lepením. Konstrukce příček slouží především k dělení interiérů na jednotlivé místnosti, ale také k zavedení potřebných instalací (elektrika, odpady, voda, atd.)

Výhody sádrokartonu

Rychlost a bezproblemová montáž, akustické a teplně izolační vlastnosti, snadná a lehká zpracovatelnost, nízká hmotnost, ochrana proti požáru, malá dopravní a energetická náročnost .

Hlavní výhodou je dokonalá rovnost povrchu, nejlepší základ pro veškeré nátěry, tapety a obklady, dostupnost a cena. Neméně významnou výhodou těchto konstrukcí je fakt, že se jedná o ekologické produkty, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí.

     Veškeré sádrokartonové systémy provádíme dle technologických postupů firmy Rigips a Knauf. V daném oboru máme dlouho letou praxi,kdy jsou naši montéři pravidelně proškolování.

Naše firma vám dodá kvalitně odvedenou práci s dlouholetou zárukou